Personal

Vi som jobbar hos Elektrikerna i Östergötland.

Roger Karlsson

Roger Karlsson

Befattning: Delägare/Arbetsledare Service Direkt: 0142-661183
SMS: 0767-995322
E-post: roger@eioab.se
Lars

Lars "Lasse" Samuelsson

Befattning: Delägare/Montör Direkt: 0142-661184
SMS: 0767-995324
E-post: lars@eioab.se
Joakim Samuelsson

Joakim Samuelsson

Befattning: Delägare/Arbetsledare Entreprenad Direkt: 0142-661182
SMS: 0767-995321
E-post: joakim@eioab.se
Andreas Samuelsson

Andreas Samuelsson

Befattning: Delägare/Montör Direkt: 013-4809270
SMS: 0767-995323
E-post: andreas@eioab.se
Andrée Fredriksson

Andrée Fredriksson

Befattning: Montör Direkt: 0142-661187
SMS: 0720-619981
E-post: andree@eioab.se
Joakim

Joakim "Blomma" Pettersson

Befattning: Montör Direkt: 0142-663610
SMS: 0720-619983
E-post: joakim.p@eioab.se
Johan Wärn

Johan Wärn

Befattning: Montör Direkt: 0141-659321
SMS: 0720-695398
E-post: warn@eioab.se
Jessica Andersson

Jessica Andersson

Befattning: Montör Direkt: 0142-661181
SMS: 0720-668099
E-post: jessica@eioab.se
Gustaf

Gustaf "Gurra" Wiman

Befattning: Montör Direkt: 0142-661186
SMS: 0767-995357
E-post: gustav@eioab.se
Andreas Westman

Andreas Westman

Befattning: Montör Direkt: 0142-661185
SMS: 0767-995315
E-post: westman@eioab.se
Morgan Wahl

Morgan Wahl

Befattning: Montör Direkt: 0142-661188
SMS: 0720-680479
E-post: morgan@eioab.se
Fredrik

Fredrik "Frasse" Fransson

Befattning: Lagerchef Direkt: 0142-661189
SMS: 0720-628419
E-post: fredrik@eioab.se