Elektrikerna i Östergötland

Kontakta oss vardagar 07-16

010 - 221 64 70

Jour alla andra tider

010 - 221 64 70

Följ oss på sociala medier

Kontakta oss redan idag så kan vi berätta mer om hur vi kan hjälpa dig.

Ring, mejla eller använd formuläret här till höger. Vi ser fram emot att höra från dig.


Roger Karlsson
Delägare/Arbetsledare Service

Direkt: 0142-661183
SMS: 0767-995322
E-post: roger@eioab.se


Lars "Lasse" Samuelsson
Delägare/Montör

Direkt: 0142-661184
SMS: 0767-995324
E-post: lars@eioab.se


Joakim Samuelsson
Delägare/Arbetsledare Entreprenad

Direkt: 0142-661182
SMS: 0767-995321
E-post: joakim@eioab.se


Filip Dossel
Montör

Direkt: 0142-661188
SMS: 0720-680479


Andrée Fredriksson
Montör

Direkt: 0142-661187
SMS: 0720-619981
E-post: andree@eioab.se


Joakim "Blomma" Pettersson
Montör

Direkt: 0142-663610
SMS: 0720-619983
E-post: joakim.p@eioab.se


Johan Wärn
Montör

Direkt: 0141-659321
SMS: 0720-695398
E-post: warn@eioab.se


Jessica Andersson
Montör

Direkt: 0142-661181
SMS: 0720-668099
E-post: jessica@eioab.se


Gustaf "Gurra" Wiman
Montör

Direkt: 0142-661186
SMS: 0767-995357
E-post: gustav@eioab.se


Andreas Westman
Montör

Direkt: 0142-661185
SMS: 0767-995315
E-post: westman@eioab.se


Fredrik "Frasse" Fransson
Lagerchef

Direkt: 0142-661189
SMS: 0720-628419
E-post: fredrik@eioab.se

Följ oss på sociala medier!